Posts in : bahce yer tasi fiyatlari

 • Dekoratif Taş Kaplama


  image

  Dekoratif Taş Kaplama

  Dekoratif taş kaplama, uzmanlık ve deneyim ister. Gelin 20 yıllık deneyimimiz, kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel uygulama ekibimiz ile, mekanlarınızı görsel bir şölene dönüştürelim.

  Taş kaplama dediğimiz zaman ilk akla gelen kelime, dekoratif taş kaplamadır. Çünkü taş kaplamalar dekoratif ve şıktır. Binlerce çeşit ve renk olması, alternatiflerin çoğalması ile taş kaplamalar çok güzel modelleri içerisinde barındırmaktadır. Dekoratif taş kaplama ürünler doğal ve yapay olabilir. Görüntü olarak beğendiğiniz sürece eğer uzun ömürlülük konusunda istekleriniz yoksa yapay veya doğal dekoratif taş kaplama yaptırabilirsiniz. Son yıllarda dekorasyon alanının bir vazgeçilmezi haline gelen dekoratif taş kaplamalar bir trend haline geldi.

  Dekoratif Taş Kaplama Özellikleri

  Çok sık bir şekilde gördüğümüz dekoratif taş kaplamalar sadece duvarda değil, zeminlerde de yayılmaya başladı. Sağlıklı, kaliteli ve uzun ömürlü olduğu için tercih edilen dekoratif taş kaplamalar, fiyat olarak diğer kaplama ürünlerine göre yüksek olsada sunmuş olduğu avantajlar fiyat konusunu alıcıya unutturmaktadır. Dekoratif taş kaplamaların binlerce modeli mevcuttur. Sizde bir model belirleyin ve evinizde bu dekoratif ürünlere bir yer açın.

  View more
 • Doğal Taş Kaplama, Doğal Taş Kaplama Fiyatları


  image

  Doğal Taş Kaplama

  20 yılı aşkın süredir doğal taş kaplama ürünlerinin imalatını ve uygulamasını yapıyoruz. Doğal taş kaplamalarınız için bizden fiyat almadan uygulama yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz.

  Duvar ve zemin kaplama taşları yapay ve doğal olarak ikiye ayrılmaktadır. Fiyat olarak çoğu yapay taş modelleri doğal taş kaplamalara göre fiyatları daha yüksektir. Ama birbirine benzeyen doğal taş ve yapay taşların fiyatları arasında uçurum vardır. Fiyat olarak uygun bir taş kaplama malzemesi arıyorsanız, yapay taş kaplamalar sizin işinizi görebilir. Şimdi taş kaplamaları sadece fiyat olarak düşünmeyelim. Görüntü ve uzun ömürlülük de önemlidir. İç mekanda yapay veya doğal taş kaplamalarda pek sorun yaşamazsınız. Çünkü hava şartlarına maruz kalmıyor. Ama dış mekan taş kaplamalarda, doğal taş kaplama yapılması gerekir. Yapay taş kaplamalara göre doğal taş kaplamalar çok daha uzun süre aynı görüntüyü sürdürebiliyor. Çok daha uzun süre derken doğal taş kaplamalar ömürlüktür. Yapay taş kaplamalarda, renkte solma, kararma, çatlama ve duvardan atma gibi sorunlar yaşarsınız. Çünkü kusursuz bir yapay taş kaplama bulmak çok zordur.

  Şimdi içindeki malzemeyi eksiksiz ve kalite bir şekilde üretilirse yapay taş kaplamaların fiyatı doğal taş kaplamalar ile aynı olacak. Bu seferde yapılan bu yapay taş kaplamaların, doğal taş kaplamalardan ek bir avantajı olmayacak. İnsanlar yapay taş kaplamaları tercih etmesinin en büyük sebebi, fiyat olarak daha uygun olması yani sonuçta duvar kaplama yapılacak ne gerek var o kadar para vermeye diyerek yaptırdığımız taşlardan yıllar boyunca aynı kalacak bir performans bekleyemeyiz. Veya uygulama yaparken de çok sorunla karşılaşanlar var. Hep şikayetçi oluyorlar, pişman oluyorlar çünkü verdikleri paranın karşılığı o kadar. Şimdi doğal taş kaplamalarda hata oranı çok azdır. Zaten hatalarda taşın doğallığı ile alakalıdır. Örneğin, doğal taş kaplamanın bir diğer doğal taş kaplamadan renk olarak biraz farklı olması.

  Yani sonuçta doğal taş alıyorsunuz ki böyle şeylerin olması çok normal. Ama elde görülen renk farklılığı ile duvardaki doğal taş kaplamaların renk farkı aynı olmaz. Yani elinizde sırıtan taşlar duvarda çok güzel bir şekilde durabilir. Çünkü bir tane taş farklı değildir doğal taş kaplamalarda illaki ona benzer bir taş bulunmaktadır ve onu tamamlar. Yani yapay taşlar ile doğal taşlar arasındaki en önemli fark fiyatlarıdır. Eğer büyük metrajlarda alanlarınız yoksa doğal taş yaptırmanızı öneririz. Özellikle dış mekanda, imkanlar doğrultusunda doğal taş kaplamaların yapılmasını öneriyoruz. Hem siz, hemde gelecek nesiller için doğal ürünler kullanmanız gerekmektedir.

  Doğal Taş Kaplama Özellikleri

  • Tamamen doğal yapısından dolayı uzun yıllar deforme olmaz ve renk değiştirmez.
  • Tamamen doğaldır ve hiçbir kimyasal barındırmaz. Sağlık açısından faydalıdır.
  • Fiyat olarak yapay taşlara oranla biraz pahalıdır fakat ödenen fazla bedelin hakkını tam anlamıyla verir.
  • Doğal taş kaplamaların uygulaması, yapay taşların uygulamasından daha kolaydır.
  View more
 • Duvar Kaplama, Duvar Kaplama Fiyatları


  image

  Duvar Kaplama

  Duvar kaplama konusundaki deneyimimizi birlikte paylaşmaya ne dersiniz?

  Binlerce yıldır insanlığın vazgeçmediği şeylerden birisi de dekorasyondur. Dekorasyon aslında her şeyimiz. Binlerce yıl öncesinde kullanılan taş duvar kaplamalar, şimdide aynı yerini korumakta. Özellikle ev içinde çok gördüğümüz bu taş kaplamalar hakkında biraz bilgi vereceğiz. Şimdi, duvar kaplama ürünlerine bir göz atacak olursak piyasada pek çeşit göremeyiz. Ele alınacak ürünler arasında duvar kâğıdı ve taş kaplamalar çok koşmakta. Duvar kâğıdının en büyük avantajı kolay uygulanabilir olması. Ama nem ve rutubete, darbeye ve kirlenmeye gelmezler. Fakat duvar taş kaplamalarda, bu sorunları da ortadan kaldırmış olursunuz. Darbeler, nem ve rutubet sizin için sorun değil. Özellikle nem alan duvara taş kaplama yaptıranlar var. Çünkü taş, duvarda ki nem ve rutubete bir son verir. Duvar kaplamalarda, taş kullanılmasının en büyük sebebi de uzun ömürlü olmasıdır.

  Taş yıpranmaz, eskimez, yırtılmaz. Duvardaki rutubet taş kaplamayı etkilemez. Bir duvarı bir ömürlük olmasını istiyorsanız duvar kaplama ürünü olarak taş seçmeniz gerekir. Şöyle bir detayda vardır ki duvar kaplama olarak taş yapılması bir daha o duvarın kullanılmayacağı anlamına gelmez. Eğer imkan ve alan varsa üzerine alçıpan yapıp kapatabilirsiniz veya taşı duvardan söküp atabilirsiniz. Ama söküldükten sonra duvara bir sıva işlemi yapılması gerekebilir.

  Duvar Kaplama İçin Neden Biz?

  • Sektörde 20 yıllık deneyim.
  • Tüm ürünleri görebileceğiniz ve istediğiniz taşı seçebileceğiniz showroom.
  • Alanında uzman uygulama ekibi.
  • Çoğu yerde olmayan taş çeşitliliği ve uygun fiyat.
  View more
 • Bizden haber-1


  bizden haber detay

  View more
 • Merhaba dünya!


  WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!

  View more
 • Lorem Ipsum Dolor Sit Amet post 1


  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

  View more